PLATİN KALIP DÖKÜM

KALIP DÖKÜM bünyesinde 3kg’a kadar soğuk 1,5 kg’a kadar sıcak kamara basınçlı döküm makineleri ile yüksek kalitede imalat yapılmaktadır.Detay İçİn Tıklayın

Kurumsal

Platin Kalıp Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2000 yılında ihracat’ a başlamış olup, günümüzde kapasitesinin %85’ini Avrupa’ nın çeşitli ülkelerine ihraç etmektedir.

Daha Fazla Bİlgİ

Üretim

Platin Kalıp Döküm bünyesinde parçaların dökümünden sonra müşterilerin talebine göre çeşitli proseslerde yapılabilmektedir. (Eloksal kaplama, CNC İşleme, ısıl işlem vb.)

Daha Fazla Bİlgİ

Neden Biz ?

Pres döküm ve kokil döküm işlerde yılların kazandırdığı tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri odaklı üretimimiz devam edecektir.

Daha Fazla Bİlgİ

Ürünlerİmİz

Şirketimizin üretim kapasitesi 500 ton/yıl ‘dır.

Hakkımızda

PLATİN KALIP DÖKÜM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ branşlarında uzmanlaşmış üç ortak tarafından 1999 yılında metal enjeksiyon ve kokil kalıpları imal etmek, yapılan kalıplardan da çeşitli döküm parçaları üretip dünyadaki tüm iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve tam zamanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız 1999 yılından günümüze elektrik, elektronik, inşaat, otomotiv ve diğer endüstri branşlarına çeşitli kalıp ve döküm parçalarını başarı ile üretmektedir.

Platin Kalıp Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2000 yılında ihracat’ a başlamış olup, günümüzde kapasitesinin %85’ini Avrupa’ nın çeşitli ülkelerine ihraç etmektedir.

1999 yılında İstanbul Yenibosna’ daki tesisinde faaliyete geçen firmamız, metal enjeksiyon ve kokil kalıp imalatı için gerekli makine parkıyla bütün kalıp siparişlerinize cevap verdiği gibi, çeşitli tonajlarda soğuk kamara ve sıcak kamara metal enjeksiyon basınçlı döküm presleri ile üretim yapmaktadır.

KALIP DÖKÜM bünyesinde 3kg’a kadar soğuk 1,5 kg’a kadar sıcak kamara basınçlı döküm makineleri ile yüksek kalitede imalat yapılmaktadır.

Döküm olarak imal edilen parçaların her türlü mekanik işleme ve yüzey temizleme işleri de firma bünyesinde yapılmaktadır.

Pres döküm işlerde yılların kazandırdığı tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri odaklı üretimimiz devam edecektir.

Bİzİmle İletİşİme Geçİn

Lütfen Görüş ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın

İletişim Bilgileri